Dom

Parter


Do dyspozycji gości są: na parterze – 2 sypialnie, kuchnia, salon, jadalnia, 2 łazienki, ubikacja na piętrze – salonik, 3 sypialnie (w tym jedna przechodnia) na podwórku - parking, miejsce na ognisko, trawnik rekreacyjny, boisko do siatkówki plażowej, duży stół pod jabłonką, żabi staw z małym pomostem
Kuchnia i jadalnia Kuchnia razem z jadalnią, a także salonem tworzą dużą wspólną przestrzeń. W kuchni znajduje się tradycyjna kuchnia kaflowa. Atrakcją jest murek ogrzewany ciepłym powietrzem. Można na nim posiedzieć lub suszyć grzyby. Wyposażenie kuchni to: elektryczna kuchnia indukcyjna, zlewozmywak, lodówka, czajnik elektryczny, garnki, patelnei, rozmaite naczynia i sztućce. W jadalni znajduje się duży stół i krzesła.
salon Salon wraz z jadalnią tworzą jedną dużą wspólną przestrzeń. Najważniejszym elementem salonu jest kominek, który jest jednocześnie piecem centralnego ogrzewania. Znajduje się tu także ława, miękkie fotele, biblioteczka, radioodbiornik.
Łazienki Na parterze znajdują się 2 łazienki z pełnym węzłem sanitarnym: prysznic, umywalka, WC oraz osobna ubikacja: WC, umywalka. Goście mogą skorzystać z pralki. W każdej łazience znajduje się lustro. Jedna z łazienek znajduje się tuż przy schodach na górę, dzięki temu osoby śpiące na górze mają do niej łatwy dostęp.


Copyright ©2019 Chata na końcu świata, All Rights Reserved.
free website
built with
kopage